Kam za kulturou v České republice

Pro ty, kteří milují společenské a kulturní akce, doporučujeme místa jako divadla, kina, restaurace, stand-up místa atd. Bohužel v této zvláštní době, to není nijak povolené ani dobré. Covid situace hýbe celým světem, a také celou Českou republikou. Ale i tak jsme si pro vás připravili místa, které byste mohli najít v Praze.

Pěkná a nejoblíbenější kina v Praze

Největší kina většinou najdete v obchoďácích po Praze. My jsme si pro vás vybrali ty nejvíce frekventovanější, nejoblíbenější a nejvíce promítací:

Kino Cinema City Chodov (Praha), Kino Cinema City Flora (Flora), Kino Cinema City Galaxie (Praha 11), Kino Cinema City Letňany (Praha 9), Kino Cinema City Nový Smíchov (Praha 5), Kino Cinema City Slovanský dům (Praha 1), Kino Cinema City Zličín (Praha 5), Kino Cinestar Anděl (Praha 5), Kino CineStar Anděl (Praha 5), Kino CineStar Černý Most (Praha 9), Kino IMAX (Praha 3) a Kino Premiere Cinemas Praha Hostivař (Praha 10).

Můžete pozvat svojí přítelkyni, přítele, manželku a nebo kamarády. V kinech si budete moci koupit všelijaké dobroty, které vás rozhodně uspokojí.

Pěkná a nejoblíbenější divadla v Praze

Máme tu trochu jinou kulturní složku, a to velmi oblíbené divadla v Praze. Praha je velmi kulturní město, ve kterém najdete strašně moc divadel. My jsme si pro vás připravili TOP divadla, kde průměrně za vstup zaplatí te 200 Kč až 1000 Kč. Zde jsou:

Divadlo Bez zábradlí Praha 1, Divadlo Bez zábran Prah 4, Divadlo bratří Formanů Praha 6, Divadlo Broadway Praha 1, Divadlo D21, Divadlo Dlabačov Praha 6, Divadlo Františka Troníčka Praha 1, Divadlo Gong Praha 9, Divadlo Horní Počernice Praha 9, Divadlo Hybernia Praha 1, Divadlo Image Praha 1, Divadlo Jana Kašky Praha 5 - Zbraslav, Divadlo Járy Cimrmana Praha 3, Divadlo Kalich Praha 1 a Divadlo Kámen Praha 8.

Program divadel, je velmi rozsáhlý, takže se nemusíte bát, že nebudete mít na co koukat.

Restaurace, kde najdete kulturní vložku

Ještě bychom mohli doporučit místa, kde si můžete například poslechnout dobrou muziku a ještě si vychutnat dobré jídlo. Jedno z takových míst, jsou například restaurace s muzikanty. Muzikanti hýbou světem, takže by mohli i oni, s vámi zahýbat.

Níže jsme si pro vás vybrali ty restaurace, které skoro každý pořádný pražák zná:

 • T.G.I Fridays Andel - Nádražní 58/110, Praha 5
 • Šenkovna Pub - Sokolská 60
 • Kavárna Slavia - Smetanovo nábřeží 2
 • La Casa Argentina - Dlouhá 730/35
 • Gran Fierro - Myslíkova 8
 • Gruzie Restaurant - Bílkova 861/14
 • Café Záhorský - Eliášova 1
 • Restaurace Le Grill - Hybernská 12
 • Vinárna Na břehu Rhony karlín - Rohanské nábřeží 7
 • La Boca - Truhláčská 1114/10
 • Piknik Park - Nosticova 8

V některých restauracích si budete moci vyzkoušet i hazardní hry. Napříklady i ty, co online casino nabízí, tak i ty, v restouracích. Je to velmi neobvyklá zábava, ale i tu nejdete v restauracích. Doufáme, že se v budoucnu brzy otevřou a vy si budete moci vychutnávat tyto výše zmíněné ovoce (restaurace, kina a divadla). Kdybyste měli nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme vám hezkou zábavu a velkou kulturní vložku!

1 Feb 2021